NOY Design Jan Martinek facebook enter fullscreen

Bio | Jan Martinek Photography

Bio

O mě / About me

Narodil jsem se v roce 1987. Od narození bydlím ve Slavkově u Brna. Vystudoval jsem architekturu na Brněnském VUT a současné době působím jako architekt, grafik a webdesigner.  / I was born in 1987. I´m residing in Slavkov u Brna. I studied Architecture at the Brno University of Technology. Moreover, I work as  an architect, graphic designer and web designer.

O blogu / About blog

Fotím čistě jen pro zábavu. Nejsem žádný profesionál, prostě mě to jen baví. Fotoblog jsem se rozhodl udělat proto, abych mohl prezentovat fotky v prostředí, kde nic okolo neruší a jaké si zaslouží. / Photography is my hobby, alas only at amateur level. I make photos simply because I enjoy the activity. I have decided to create the photoblog in order to present photos in a deserving environment.

Autorská práva /Copyright

Žádnou z fotografií uveřeněných na tomto webu není možno používat ke komerčním účelům bez souhlasu autora. Libovolnou fotografii můžete zveřejnit k nekomerčním účelům pouze pokud u ní bude uveden autor a odkaz na tento web. / None of the photos on this site can not be used for commercial purposes without the agreement of the author.  Photos can be publish for non-commercial purposes, but only with the corresponding author’s name.

back